cow-tr--web

Çiftlik Hayvanları Hızlı Testlerimiz ile belirli hastalıkların teşhisi ve tedavi aşamasını kontrol etmek amacıyla veteriner hekimlerin kullanımına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Sığır bruscellozu, büyükbaş hayvan tüberkülozu, sığır rotavirüsü, sığır viral diyare virüsü (BVDV), sığır enterotoksemisi, E. Coli ve C.Parvum gibi yaygın bulunan hastalıkların ve kritik enfeksiyonların teşhisinde kullanılan test kitlerimiz ile büyükbaş hayvanlarınızın sağlıklı bir hayat sürmesi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Gerekli AR-GE ve üretim bilincini benimseyen markamız ile çiftlik hayvanlarınızın mutlu yaşam sürmelerine yardımcı olmak için hızlı, doğru, güvenli ve verimli teşhis çözümleri sunmayı amaçlıyoruz.

Bovine Viral Diarrhea Virus (BVDV) Hızlı Test

Sığır Viral Diarrhoea Virüsü tespiti için kullanılan BVDV Hızlı Test kitlerimiz. Veteriner Hekimlerin kullanımına uygun tasarlanmıştır.

Read More

M. Tuberculosis Ab Hızlı Test

Büyükbaş hayvan Tüberkülozu tespitinde kullanılan M. Tuberculosis Ab Hızlı Test kitlerimiz. Veteriner Hekimlerin kullanımına uygun tasarlanmıştır.

Read More

B. Brucella Ab Hızlı Test

B. abortus, B. melintensis ve B. suis antikorlarının tespiti için üretilen B.Brucella Ab Hızlı Test kitlerimiz. Veteriner Hekimlerin kullanımına uygun tasarlanmıştır.

Read More

İnek Gebelik Hızlı Test

İnek Gebelik Hızlı Test kitlerimiz ile büyükbaş hayvanlarıda oluşan hamileliklerin tespitini yapabilirsiniz. Veteriner Hekimlerin kullanımına uygun tasarlanmıştır.

Read More

Rotavirus Ag Hızlı Test

Büyükbaş Hayvanlarda bulunan Rotavirüsün tespiti için kullanılan Rotavirüs Ag Hızlı Test kitlerimiz. Veteriner Hekimlerin kullanımına uygun tasarlanmıştır.

Read More

Rotavirus and C. perfringens Ag Hızlı Test

Büyükbaş Hayvanlarda bulunan Rotavirüs ve C.perfringens bakterilerinin tespiti için kullanılan Rotavirus and C. perfringens Ag Hızlı Test kitlerimiz. Veteriner Hekimlerin kullanımına uygun tasarlanmıştır.

Read More

Rotavirus, C. perfringens, C.parvum Hızlı Test

Rotavirüs, C. perfringens, C.parvum Hızlı Test kitlerimiz, büyükbaş hayvanlarda bulunan Rotavirüs, C. perfringens, C.parvum bakterilerinin teşhisi için kullanılmaktadır. Veteriner Hekimlerin kullanımına uygun tasarlanmıştır.

Read More

Rotavirus, Coronavirus, E. coli K99, C.parvum Hızlı Test

Rotavirüs, Korona Virüs, E. colı K99, C.parvum Hızlı Test kitlerimiz ile büyükbaş hayvanlarda bulunan Rotavirüs, Korona Virüs, E. colı K99, C.parvum bakterilerinin teşhisi için kullanılmaktadır. Veteriner Hekimlerin kullanımına uygun tasarlanmıştır.

Read More