Kedi-hizli-test-kitleri-vetfor-px2fufkjv3rfstr81iqt8dm1buaz3hdbfwcn4mo23s

Kedi sağlığı portföyümüz, evcil kedileri etkileyen çeşitli durum ve hastalıkların taranması, teşhisi, prognozu ve tedavisinin değerlendirilmesinde veteriner hekimlere yardımcı olmak üzere hazırlanmıştır. Kedi İmmün Yetmezlik Virüsü (FIV), Kedi Panlökopeni Virüsü (FPV), Kedi Enfeksiyöz Peritonitini (FIP), Kedi Lösemisi (FeLV), Kedi Koronavirüsü (FCoV) ve Toksoplazmoz gibi yaygın ve kritik kedi enfeksiyonlarına özellikle vurgu yaparak, kedilerin en uygun tedaviyi almalarına ve sağlıklı yaşamalarına yardımcı olmak için hızlı, doğru, güvenli ve etkili teşhis çözümleri sunmayı amaçlıyoruz.

FPV Rapid Antigen Test Kit

FPV Rapid Antigen Test Kiti, kedi gaita örneklerinde Kedi Gençlik Hastalığı olarak da bilinen Kedi Panlökopeni Virüsü (FPV) antijenlerinin in vitro tespiti için tasarlanmıştır.

Read More

FCoV Rapid Antigen Test Kit

FCoV Rapid Antigen Test Kiti, kedi gaita örneklerinde Kedi Koronavirüsü (FCoV) antijenlerinin in vitro kalitatif tespiti için üretilmiştir.

Read More

FCoV Rapid Antibody Test Kit

FCoV Rapid Antibody Test Kiti, kedi serum ya da plazma örneklerinde Kedi Koronavirüsü (FCoV) antikorlarının in vitro kalitatif tespiti için üretilmiştir.

Read More

FCoV Ag+FCov Ab Rapid Combo Test Kit

FCoV Ag+FCov Ab Rapid Combo Test Kit, kedi gaita örneklerinde Kedi Koronavirüsü’ne (FCoV) özgü antijenler ile kedi serum ve plazma örneklerinde Kedi Koronavirüsü’ne (FCoV) karşı antikorların in vitro kalitatif tespiti tasarlanmıştır.

Read More

FIV Antibody+ FeLV Antigen Rapid Test Kit

FIV Antibody+FeLV Antigen Rapid Combo Test Kit, kedi serumu, plazması veya tam kan örneklerinde Kedi İmmün Yetmezlik Virüsü'ne (FIV) karşı antikorları ve Kedi Lösemi Virüsü'ne (FeLV) özgü antijenleri kalitatif olarak tespiti için tasarlanmıştır.

Read More

FCoV+FPV+Giardia Rapid Combo Antigen Test Kit

FCoV+FPV+Giardia Rapid Combo Antigen Test Kit, kedi gaita örneklerinde Kedi Koronavirüsü (FCoV), Kedi Panlökopeni Virüsü (FPV) ve Giardia spp.'ye özgü antijenlerin in vitro kalitatif tespiti için tasarlanmıştır.

Read More

FIV Ab+FCoV Ab+FeLV Ag Rapid Combo Test Kit

FIV Ab+FCoV Ab+FeLV Ag Rapid Combo Test Kit, kedi serumu, plazması ve tam kan örneklerinde Kedi İmmün Yetmezliği Virüsü (FIV) ve Kedi Koronavirüsü'ne ait (FCoV) antikorlar ile Kedi Lösemi Virüsü'ne (FeLV) ait antijenlerin in vitro kalitatif tespiti için üretilmiştir.

Read More

Giardia Rapid Test Kit

Giardia Rapid Test Kiti hem köpek hem de kedi gaita örneklerinde Giardia spp. antijeninin in vitro kalitatif tespiti için tasarlanmıştır.Read More

Toxo Rapid Antibody Test Kit

Toxo Rapid Antibody Test Kiti, köpek ve kedilerden alınan serum veya plazma numunelerinde Toxoplasma gondii'ye (Toxo Ab) karşı antikorların in vitro kalitatif tespiti için geliştirilmiştir.

Read More