Kopek-hizli-test-kitleri-vetfor-px28w45tuf3hz7csptihq1lyau3298mncy0n8vtd48

Köpek Rapid Testlerimiz ile belirli hastalıkların teşhisi ve tedavi aşamasını kontrol etmek amacıyla veteriner hekimlerin kullanımına uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Köpek Koronavirüsü (CCV),Köpek Parvovirüsü (CPV), Leishmaniasis ve Köpek Distemper(Gençlik Hastalığı) virüsü (CDV) gibi yaygın bulunan hastalıkların ve kritik köpek enfeksiyonlarının teşhisinde kullanılan test kitlerimiz ile patili dostlarımızın daha sağlıklı bir hayat sürmesi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Gerekli AR-GE ve üretim bilincini benimseyen markamız ile patili dostlarımızın mutlu yaşam sürmelerine yardımcı olmak için hızlı, doğru, güvenli ve verimli teşhis çözümleri sunmayı amaçlıyoruz.

CDV Rapid Antigen Test Kit

CDV Rapid Antigen Test kiti, köpek nazal ve oral mukozal salgı örneklerindeki Köpek Distemper Virüsü (CDV) antijenlerini in vitro kalitatif olarak tespiti için tasarlanmıştır.

Read More

CPV Rapid Antigen Test Kit

CPV Rapid Antigen kiti, köpek gaita örneklerinde Köpek Parvovirüsü (CPV) antijenlerinin in vitro kalitatif tespiti için geliştirilmiştir.

Read More

Giardia Rapid Test Kit

Giardia Rapid Test kiti, köpek ve kedi gaita örneklerinde Giardia spp. antijeninin in vitro kalitatif tespit edilmesi için tasarlanmıştır.

Read More

CPV + CCV Rapid Combo Antigen Test Kit

CPV + CCV Rapid Antigen Test kiti, köpek gaita örneklerinde Köpek Parvovirüsü (CPV) ve Köpek Koronavirüsü (CCV) antijenlerinin in vitro kalitatif tespitini ve ayrımını yapmak için üretilmiştir.

Read More

CPV + CCV + Giardia Rapid Antigen Test Kit

CPV + CCV + Giardia Rapid Test kit, köpek gaita örneklerindeki Köpek Parvovirüsü’nün (CPV), Köpek Koronavirüsü’nün (CCV) ve Giardia spp. antijenlerini in vitro olarak tespit etmek ve ayırt etmek için kullanılır.

Read More

Toxo Rapid Antibody Test Kit

Toxo Rapid Antibody Test kiti, köpek ve kedilerden alınan serum veya plazma numunelerinde Toxoplasma gondii'ye (Toxo Ab) karşı antikorların in vitro kalitatif tespiti için geliştirilmiştir.

Read More

LSH Ab+ANA Ab+EHR Ab+ CHW Ag Rapid Combo Test Kit

LSH Ab+ANA Ab+EHR Ab+ CHW Ag Rapid Combo Test Kiti, köpek serum ve plazma örneklerinde Leishmania infantum (LSH), Anaplazma spp. (ANA) ve Ehrlichia canis (EHR) ve Köpek Kalp Kurdu (CHW) antijenlerine karşı antikorların in vitro kalitatif tespiti için tasarlanmıştır. Ayrıca, köpek tam kan örneğinde Köpek Kalp Kurdu'na (CHW) özgü antijenleri de belirleyebilir.

Read More

Lyme Ab+ANA Ab+EHR Ab+HW Ag Rapid Combo Test Kit

Lyme Ab+ANA Ab+EHR Ab+HW Ag Rapid Combo Test Kiti, köpek serum veya plazma örneklerinde Lyme borreliosis (Lyme Hastalığı), Anaplazma spp. (ANA) ve Ehrlichia canis (EHR) ve Kalp Kurdu (HW) antijenlerine karşı antikorların in vitro kalitatif tespiti için tasarlanmıştır. Ayrıca, köpek tam kan örneğinde Kalp Kurdu' na (HW) özgü antijenleri de belirleyebilir.

Read More