Çiftlik Hayvanları Hızlı Test Kitleri

Rotavırus, Coronavırus, E. colı K99,
C.parvum hızlı Test

Rotavirüs, Korona Virüs, E. colı K99, C.parvum Hızlı Test kitlerimiz ile büyükbaş hayvanlarda bulunan Rotavirüs, Korona Virüs, E. colı K99, C.parvum bakterilerinin teşhisi için kullanılmaktadır. Veteriner Hekimlerin kullanımına uygun tasarlanmıştır.

Avantajlar

✓ Birçok enfeksiyon için 4’ü 1 arada kombine test
✓ İshalli hastalıkların erken teşhis ve tedavisine yardımcı olur
✓ Birkaç adımda kolay prosedür
✓ Görsel ve net yorumlama
✓ Yüksek hassasiyet ve doğruluk oranları

Kutu İçeriği

✓ Ekstraksiyon solüsyonu
✓ Test kaseti
 Numune toplama swabı
 Kullanım Kılavuzu

Hayvan Sağlığını Önemsiyoruz

Rotavirüs, Koronavirüs, E. coli K99, C. parvum Hızlı Antijen Test Kiti, sığır dışkı örneklerinde rotavirüs, koronavirüs, Escherichia coli (E. coli) K99 ve Cryptosporidium parvum’a özgü antijenlerin hızlı kalitatif tespiti için kullanılan bir lateral akış immünolojik testidir.

İlgisizlik, iştahsızlık, ishal, dehidrasyon ve ateş gibi belirtiler gösteren bu hastalıklar, özellikle aşılanmamış, bağışıklık sistemi zayıflamış veya genç hayvanlarda önemli düzeyde ölümlere neden olabilir. Bu hastalıkların belirti ve semptomları büyük ölçüde benzer olduğundan, teşhis için genellikle kombinasyon testleri önerilmektedir. 

Rotavirüs, Koronavirüs, E. coli K99, C. parvum Hızlı Antijen Test Kitimiz, veteriner hekimlere Rotavirüs, C. perfringens, E. coli K99 ve C. parvum enfeksiyonlarının ayırıcı tanısında yardımcı olmak için hızlı, doğru ve uygun maliyetli bir yöntem sunarak sürüde ileriye dönük bulaşmanın ve daha fazla kaybın önlenmesini sağlar.

Sipariş Bilgisi

Katalog No. Ürün İsim Tür Numune Tipi Kutu Test Adet
VVS08 Rotavirus, Coronavirus, E. coli K99, C.parvum Hızlı Test Sığır (Bovine) Ga 10 T

Ga: Gaita