Pcr-Tr-Web

Patojen teşhisinde altın standart olan VetFor™ Veteriner PCR Sistemi, köpek ve kedi sağlığında virüsler, bakteriler ve bazı parazit türleri gibi bulaşıcı organizmaların varlığını tespit eden test kitlerinin kantitatif analizi için kullanılır.VetFor™ Veteriner PCR Sistemi ile uyumlu olan PCR Hızlı Test kitlerimiz, veteriner hekimlerin tedavi sürecini izlemelerine ve çok çeşitli patojenleri ve numuneleri test etmelerine yardımcı olmak için hızlı, hassas ve doğru çözümler sunar.

Automated Nucleic Acid Extractor & Real-time PCR Quantitative PCR Instrument

Patojen teşhisinde altın standart olan VetFor™ Veteriner PCR Sistemi, patojen nükleik asitlerini çoğaltmak için kullanılır ve gerçek zamanlı polimeraz zincir reaksiyonu ile kantitatif analiz sağlamak için tasarlanmıştır.

Read More

VetFor™ α-CoV Type I Detection Kit

Kit, kedi ve köpeklerden alınan gaita veya plevral efüzyon örnekleri ile floresan RT-PCR yöntemi kullanarak Koronavirüs Tip-I’i (CoV-I) tespit etmek amacıyla tasarlanmıştır.


Read More

VetFor™ FHV-I Detection Kit

Kit, kedilerden alınan göz, burun ve boğaz sürüntü örneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanarak Kedi Herpes virüs tip I’i (FHV-I) tespit etmek amacıyla tasarlanmıştır.

Read More

VetFor™ FPV Detection Kit

Kit, kedilerden alınan gaita öneklerinin floresan RT-PCR yöntemi ile analizi sonucu Kedi parvo virüsünü (FPV) tespit edilmesi amacıyla tasarlanmıştır

Read More

VetFor™ Toxoplasma Gondii Detection Kit

Kit, RT-PCR yöntemi kullanılarak kedi ve köpeklerden alınan kan örneklerinde Toxoplasma Gondii parazitinin tespiti amacıyla kullanılmaktadır.

Read More

VetFor™ Chlamydia Detection Kit

Kit, kedi ve köpeklerden alınan göz, burun ve boğaz sürüntü örneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanarak Chlamydia bakterisini tespit etmek amacıyla tasarlanmıştır.

Read More

VetFor™ Leptospira Detection Kit

Kit, RT-PCR yöntemi kullanılarak kedi ve köpeklerden alınan kan örneklerinde Leptospira bakterisini tespiti amacıyla kullanılmaktadır.

Read More

VetFor™ Cryptosporidium Detection Kit

Kit, kedi ve köpeklerden alınan gaita öneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanılarak Cryptosporidium parazitinin tespiti amacıyla tasarlanmıştır.

Read More

VetFor™ Mycoplasma Detection Kit

Kit, kedi ve köpeklerden alınan göz, burun ve boğaz sürüntü örneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanarak Mycoplasma bakterisini tespit etmek amacıyla tasarlanmıştır.

Read More

VetFor™ FIV Detection Kit

Kit, RT-PCR yöntemi kullanılarak kedilerden alınan kan örneklerinde Kedi Bağışıklık Yetmezlik Virüsünün tespiti amacıyla kullanılmaktadır

Read More

VetFor™ FeLV Detection Kit

Kit, RT-PCR yöntemi kullanılarak kedilerden alınan kan örneklerinde kedi lösemi virüsünün tespiti amacıyla kullanılmaktadır.

Read More

VetFor™ Bartonella Henselae Detection Kit

Kit, RT-PCR yöntemi kullanılarak kedi ve köpeklerden alınan kan örneklerinde Bartonella Henselae bakterisini tespiti amacıyla kullanılmaktadır.

Read More

VetFor™ CRV Detection Kit

Kit, köpeklerden alınan gaita öneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanılarak Rotavirüs tespiti amacıyla tasarlanmıştır.

Read More

VetFor™ CAV-I Detection Kit

Kit, köpeklerden alınan göz, burun ve boğaz sürüntü örneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanarak Adenovirüs tip-I tespiti amacıyla tasarlanmıştır

Read More

VetFor™ CAV-II Detection Kit

Kit, köpeklerden alınan göz, burun ve boğaz sürüntü örneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanarak Adenovirüs tip-II tespiti amacıyla tasarlanmıştır.

Read More

VetFor™ CPIV Detection Kit

Kit, köpeklerden alınan göz, burun ve boğaz sürüntü örneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanarak Parainfluenza virüsü tespiti amacıyla tasarlanmıştır.

Read More

VetFor™ CDV Detection Kit

Kit, köpeklerden alınan göz, burun ve boğaz sürüntü ile kan örneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanarak gençlik hastalığı virüsü tespiti amacıyla tasarlanmıştır

Read More

VetFor™ CPV Detection Kit

Kit, köpeklerden alınan gaita öneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanılarak köpek parvovirüsünü tespit etmek amacıyla tasarlanmıştır.

Read More

VetFor™ Giardia Detection Kit

Kit, kedi ve köpeklerden alınan gaita öneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanılarak Giardia parazitini tespit etmek amacıyla tasarlanmıştır.Read More

VetFor™ Ehrilichia Detection Kit

Kit, RT-PCR yöntemi kullanılarak kedi ve köpeklerden alınan kan örneklerinde Ehrilichia bakterisini tespiti amacıyla kullanılmaktadır

Read More

VetFor™ Rabies Virus Detection Kit

Kit, kedi ve köpeklerden alınan burun ve boğaz sürüntü ile kan örneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanarak kuduz virüsü tespiti amacıyla tasarlanmıştır.

Read More

VetFor™ Brucella Detection Kit

Kit, RT-PCR yöntemi kullanılarak kedi ve köpeklerden alınan kan örneklerinde Brucella bakterisini tespiti amacıyla kullanılmaktadır.

Read More

VetFor™ Bordetella Detection Kit

Kit, kedi ve köpeklerden alınan burun sürüntü örneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanarak Bordetella bakterisinin tespiti amacıyla tasarlanmıştır.


Read More

VetFor™ Trichomonas Foetus Detection Kit

Kit, kedi ve köpeklerden alınan gaita öneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanılarak Trichomonas Foetus parazitinin tespiti amacıyla tasarlanmıştır.


Read More

VetFor™ H.pylori Detection Kit

Kit, kedi ve köpeklerden alınan gaita, kusmuk ve ağız sürüntülerinin floresan RT-PCR yöntemi kullanarak Helikobakter pilori bakterisinin tespiti amacıyla tasarlanmıştır.


Read More

VetFor™ Leptospira/Toxoplasma Detection Kit

Bu kit, floresan RT-PCR kullanarak köpek ve kedi tam kan örneklerinde Leptospira ve Toxoplasma'nın tespiti için tasarlanmıştır.


Read More

VetFor™ FCV Detection Kit

Kit, kedilerden alınan göz, burun ve boğaz sürüntü örneklerinde floresan RT-PCR yöntemi kullanarak Kedi kalisivirüsünü (FCV) tespit etmek amacıyla tasarlanmıştır

Read More